Yorumlar Bactefort

 • Elvira
  Beni uzun bir süre işkence, sık sık baş ağrısı. Ben gittim randevu için birçok doktorlar, ama ne nörolog ne de endokrinolog, ve hatta psikoterapist tayin edemedik herhangi bir tanı. Diyebilirsiniz, kabul ediyorum ve oldu sadece ağrı kesici almak her zaman hissettim bir yaklaşım migren. Ben устраивалась işe ihtiyacım vardı sorunu tıbbi bir kitap, ne ben gidiyordum birkaç test ve test parazitler gösterdi, ne var vücutta birçok helmint. Uzman atadı alımı damla bactefort. Alıyorum onları, bir ay sonra tekrar testleri geçti – temiz! Aynı birlikte bağırsak solucanları gitti ve benim baş ağrısı.
  Bactefort
 • Elif
  Kızı bir yolculuktan sonra deniz oldu şikayet kaşıntı anal delik. Ben emma, onun doktor o testleri geçti, parazitler, ve sonuç olumlu oldu. Korktum doktor yazılacaktır güçlü ilaçlar var, kızı var, mide sorunları, ama doktor önerdi doğal damla bactefort yan eylem. Kızı gördüm bir ders, sonra biz teslim testleri sonucu negatif oldu!
  Bactefort
 • Ιωάννης
  Ben artık sık sık yorgun, ne zayıflığı ortaya çıktı, sürekli baş dönmesi. Sonra hastaneye gitti ve geçti kan sayımı, çıktı, hemoglobin normalin altında. Doktor ilk şey önerdi incelenmesi parazitler, ve bir nokta var, benim vücut doluydu eder. Doktor bana damla atadı Bactefortve sonra ders alma benim sorun gitti kendisi. Şimdi ben bazen içiyorum bu ilaç önlemek ve hatta çocuklara bile veriyorum.
  Bactefort
 • Xeyale
  Bana çıktı, mevsimsel alerjisi çiçeklenme. Çünkü daha önce böyle görülmedi, ben incelenmesine karar verdi. Koyarak sonra tahlil parazitlerin varlığı nedeni reaksiyonlar açıktı. Doktor bana teklif etti kabul damla bactefort. Ben kabul etti, ama içinde bir tereddüt, yardımcı olup, ilaç ve bitkisel bazlı. Tekrarlanan analizler seyrediyor benim şüphe – kurt yoktu. O zaman benim kayıp benim alerji.
  Bactefort
 • Νικόλαος
  Karısı, iş arkadaşları, arkadaşlar fark ettiniz ben dramatik oldu kilo kaybetmek için, bu ortaya çıktı, bir tür sinirlilik. Ne zaman gittim bir uzmana, o bana teklif etti bir dizi tahlil ve test parazitler olumlu oldu. Eşim için almıştım, bana bir damla bactefortve ben onları içti yaklaşık bir ay sonra fark önemli bir gelişme, sağlık durumu. Tekrarlanan analizler geldi temiz ve kilo gitti.
  Bactefort
Değerlendirme Bactefort
4.1
25