Kullanım deneyimi Bactefort

Hikayenizi bizimle bi paylaş Greta, Göteborg (Sweden). Kadın anlattı hakkında, bir damla gibi Bactefort ona yardım ve oğlu parazitlerin kurtulmak, astım tedavisi ve železodeficitnuu anemi.

Kullanım deneyimi Bactefort

Benim oğlum prematüre doğdu, bu yüzden tüm sağlık problemleri, doktorlar списывали o almak için zaman yoktu, istenen gelişme anne karnında. Bu nedenle, ne zaman 2 yıl oldu ve ilk bronşit, söylendi, bağışıklık sistemini güçlendirir, taburcu uyarıcı ilaçlar, önerilen denize bir gezi, ziyaret, tuz mağaraları ve çam ormanları, yanı sıra düzenli fiziksel aktivite.

Korkunç bir istila parazit oğlumun

Rağmen biz takip tüm öneriler, bronşit obstrüktif gecikmedi. Çok sayıda antibiyotik, damlalık, enjeksiyon ve inhalasyon için üç yıllık bir çocuk дались zor. Hastaneden taburcu olduktan sonra biz kocamla karar değiştirmek iklim, ayrılmak için altı ay sıcak bir ülke. Ama bir kez biz eve var, var oğlu oldu çift taraflı zatürree. Tedavi uzun ve çok ciddi, taburcu olduktan sonra ben hissettim korkunç bir umutsuzluk, çünkü hiçbir yeni öneri verilmemiştir olumlu etkisi.

Genel olarak, 5 yıl oğlu zaten ayakta tanı – astım. Korktum çünkü kaderi bir çocuk, bu yüzden karar verdim can, onu özel bir kliniğe, doktora, ihtisas tedavisinde, bronş ve akciğer. Burada çocuk ve toplanan tıbbi geçmişi, doktor söyledi, gerektiğini, ilk etapta testleri parazitler, daha önce egzersiz herhangi bir tedavi. İçinde kendimi gülmeye başladı, çünkü görmemiştim arasında herhangi bir bağlantı astım ve bağırsak solucanları. Ama çok boşa zaman test sonuçları geldi, ben şok oldu. Meğer oğlu yok astım, akciğer büyüledi yuvarlak kurt.

Biz oğlu ile başarılı mücadele eder

Ben delicesine minnettar bir doktor tavsiye etti bize incelenmesine parazitler, çünkü eğer ben devam etti, vermek, aslında, sağlıklı bir çocuğun astım ilaçları, kim bilir, daha ... ... gitti. Bir uzman tavsiye için bize alarak doğal damla parazitler Bactefort. Ben çok mutlu oldu, herhangi bir toksik ve zararlı ilaçlar kullanmak zorunda. Oğlum içti damla boyunca gerekli süre, sonra biz bir kez daha geçti testleri sonucu gösterdi ki, vücudu oğlu temiz.

Şimdi bir çocuk hissediyor, ve ben nihayet ortaya çıktı zaman. Daha sonra ortaya bir çocuk vardı demir eksikliği anemisi, ben обследовалась uzun zaman önce, ama nedenini bulamadılar. Bu yüzden sadece içti demir kapsül yapmadı yemek yemek, zengin bu микроэлементом. Ve işte ben de düşündüm ki, neden bana e yardım alternatif tıp ve gitmek aynı zamanda bir doktor, bir yardımcı oldu oğluma. Побеседовав bana bakarak taze tahlil sonuçları, doktor ve bana tavsiye testi yaptırmadım parazitler gibi tahmin, ne kurt yiyebilir kan, ne pahasına azalır hemoglobin ve demir düzeyi düşer.

Analiz sonuçları bekliyorum sabırsızlıkla, ama iyi değildi. Öte yandan, en azından ben anladım nedenini, onların sorunları ve onların zaten mümkün değildi karar. Doktor, tıpkı oğlu tavsiye etti bana bir damla Bactefort. Ben içtim ilaç bir ders, sonra testleri geçti, ve benim vücutta herhangi bir parazit tespit edildi. Bir ay sonra karar verdim seviyesini kontrol edin, demir, ve o oldu, normal de olsa, ben onu denemedim gelişmiş. Refahı bu, tabii ki, çok açıkça yansıdı. Şimdi düşünüyorum, ne olacak, oğlum ve önleme içmek için damla Bactefort.

Daha önce düşünmemiştim enfekte bağırsak solucanları bu kadar basit, ve onlar neden olabilir, pek çok sağlık sorunları. Belki bizim oğlu ile geçmiş birisi yardımcı nedenleri bulmak onların hastalık ve tedavi.